image Truhlářství - Robert Černý

image 602 110 724

image Otevřeno: Po/Pá: 08:00 - 18:00hod.

Patra na spaní

Geniální řešení

Vyrábíme výjimečná patra na spaní! Plní několik účelů! Nabízí velkou úsporu místa, mohou obsahovat šikovný úložný prostor a svým vzhledem doplňují styl interiéru.

PATRA NA SPANÍ...

Úložné schody

Šikovná úspora místa

Naší specialitou jsou geniální úložné schody! Plní několik funkcí! Nabízí velkou úsporu místa, fungují jako skříně, police a schody současně. Vřele doporučujeme.

ÚLOŽNÉ SCHODY...

Nábytek na míru

Bezpočet možností

Při výrobě nábytku se řídíme mottem „vše je možné“. Stačí to vymyslit. Výroba je už to poslední. Pozornost jsme soustředili hlavně na praktické funkce a design.

NÁBYTEK NA MÍRU...

Praktické pergoly

Komfortní vybavení

Nabízíme výrobu a montáže zahradní či domovní pergoly na zakázku. Mezi základní pilíře našich pergol patří stabilita, odolnost, a vysoká variabilita funkcí.

PERGOLY...

Naše truhlářství je v provozu od roku 1995

Máme za sebou tedy 21 let praxe, což garantuje kvalitně odvedenou práci v případě realizace zakázky. Zakládáme si také na dodržení domluvených termínů. Za léta praxe jsme maximalizovali efektivitu práce, to přináší co nejkratší možné termíny realizace objednané zakázky. Veškeré výrobky vyrábíme pouze z pečlivě vybraných materiálů (dřevěné polotovary). Kvalitu materiálů kontrolujeme osobně u dodavatele. Také máme moderně vybavenou dílnu, k práci používáme profesionální nářadí pro truhláře, což umožňuje kvalitně opracovat zakoupené polotovary ze dřeva. Díky tomu mohou být naše výrobky levnější v porovnání s konkurencí. 

 

UPOZORNĚNÍ

Používám nový email patra.cerny@gmail.com pro komunikaci se zákazníky na internetu nebo přes mobil.