image Truhlářství - Robert Černý

image 602 110 724

image Otevřeno: Po/Pá: 08:00 - 18:00hod.

Patra na spaní

Geniální řešení

Vyrábíme výjimečná patra na spaní! Plní několik účelů! Nabízí velkou úsporu místa, mohou obsahovat šikovný úložný prostor a svým vzhledem doplňují styl interiéru.

PATRA NA SPANÍ...

Úložné schody

Šikovná úspora místa

Naší specialitou jsou geniální úložné schody! Plní několik funkcí! Nabízí velkou úsporu místa, fungují jako skříně, police a schody současně. Vřele doporučujeme.

ÚLOŽNÉ SCHODY...

Nábytek na míru

Bezpočet možností

Při výrobě nábytku se řídíme mottem „vše je možné“. Stačí to vymyslit. Výroba je už to poslední. Pozornost jsme soustředili hlavně na praktické funkce a design.

NÁBYTEK NA MÍRU...

Praktické pergoly

Komfortní vybavení

Nabízíme výrobu a montáže zahradní či domovní pergoly na zakázku. Mezi základní pilíře našich pergol patří stabilita, odolnost, a vysoká variabilita funkcí.

PERGOLY...

Používáme pouze kvalitní vyzrálé dřevo bez kazů

Abychom mohli zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky s dlouhou životností, je důležité zvolit nejvhodnější typ dřeva (jednotlivé dřeviny mají totiž různé vlastnosti) a následně vybrat ten nejlepší kus. Vybraný polotovar, který následně opracováváme, musí být rovný, řádně vysušený, na povrchu hladký, bez kazů, se správným odstínem a kresbou. Pouze takto docílíme toho, aby se výrobek časem nekroutil, nebo nepraskl. Takový výrobek potom zákazníkovi dlouho slouží. 

UPOZORNĚNÍ

Používám nový email patra.cerny@gmail.com pro komunikaci se zákazníky na internetu nebo přes mobil.