image Truhlářství - Robert Černý

image 602 110 724

image Otevřeno: Po/Pá: 08:00 - 18:00hod.

Patra na spaní

Geniální řešení

Vyrábíme výjimečná patra na spaní! Plní několik účelů! Nabízí velkou úsporu místa, mohou obsahovat šikovný úložný prostor a svým vzhledem doplňují styl interiéru.

PATRA NA SPANÍ...

Úložné schody

Šikovná úspora místa

Naší specialitou jsou geniální úložné schody! Plní několik funkcí! Nabízí velkou úsporu místa, fungují jako skříně, police a schody současně. Vřele doporučujeme.

ÚLOŽNÉ SCHODY...

Nábytek na míru

Bezpočet možností

Při výrobě nábytku se řídíme mottem „vše je možné“. Stačí to vymyslit. Výroba je už to poslední. Pozornost jsme soustředili hlavně na praktické funkce a design.

NÁBYTEK NA MÍRU...

Praktické pergoly

Komfortní vybavení

Nabízíme výrobu a montáže zahradní či domovní pergoly na zakázku. Mezi základní pilíře našich pergol patří stabilita, odolnost, a vysoká variabilita funkcí.

PERGOLY...

Vysoce funkční výrobky s dlouhou životností

Za léta praxe a nesčetný počet realizovaných zakázek jsme zaměřili svou pozornost na vysokou funkčnost výrobku, kterou vždy probíráme se zákazníkem před výrobou. Jako příklad vysoké funkčnosti našich výrobků můžeme uvést "úložné schody" coby součást patra na spaní. Jde o vlastní "patent". Vedle funkčnosti výrobku klademe důraz i na to, aby výrobek sloužil zákazníkovi co nejdéle. To zajišťujeme důkladným výběrem vhodného materiálu.

UPOZORNĚNÍ

Používám nový email patra.cerny@gmail.com pro komunikaci se zákazníky na internetu nebo přes mobil.