image Truhlářství - Robert Černý

image 602 110 724

image Otevřeno: Po/Pá: 08:00 - 18:00hod.

Seznam firem, se kterými spolupracujeme formou výměny odkazu

 

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce jsou složitý a náročný proces, který vyžaduje odborné znalosti a dovednosti. Při renovacích střech je výhodou najmout si odbornou pomoc profesionálního pokrývače. Pokrývači mají hluboké znalosti o různých typech střešních krytin, jejich instalaci a opravách. Mají také zkušenosti s identifikací problémů a hledáním nejlepšího řešení. Díky jejich odbornosti můžete mít jistotu, že renovace střechy bude provedena s maximální kvalitou a trvanlivostí. Proto vám doporučujeme firmu Martina Kaliny, který zajišťuje kompletní pokrývačské práce i tesařské práce.

 

Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. je specializovaným prodejcem podlahových krytin spolu s širokou nabídkou doplňkových služeb od pokládky všech druhů podlah, přes renovace podlah, renovace a broušení parket, obklady, renovace dřeveného schodiště, lištování, pokládka vinylových podlah a další služby. Širokou nabídku podlahových krytin si můžete osobně přijít prohlédnout a vybrat do vzorkové prodejny firmy Podlahy Praha, která se nachází v Praze 7 v ulici Komunardů 38. Prodejna má velkou výhodou vždy přítomných kvalifikovaných zaměstnanců, kteří velmi rádi pomohou a poradí. Vybírat si můžete z velké nabídky krásných koberců, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, dlaždic, nechybí ani vinylové podlahy, přírodní linoleum nebo marmoleum.

 

Fólie na okna

Potřebujete zabezpečit skleněnou vitrínu u svého obchodu? Nebo okna a dveře vašeho domu? Případně vytvořit soukromí prosklené kanceláře nebo jiného prostoru? Ideální pro všechny tyto požadavky je kontaktovat společnost Benda-Folie.cz, mistra v oboru instalace fólie na sklo, montáž a veškerý související servis. Firma je na trhu přes 20 let a zaručuje se perfektním poradenstvím, kvalitou služeb i výhodnými cenami. Svědčí o tom i mnohé pozitivní reference od spokojených zákazníků.

Web: www.benda-folie.cz

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolez pro invalidy je kvalitní stroj, který napomáhá tělesně postiženým osobám zdolat schodiště bez větší námahy nebo příkoří. Schodolezy slouží jako zdravotnická pomůcka všem invalidním osobám na vozíku nebo s velmi špatnou pohyblivostí. Společnost ALLMEDICA má v nabídce více variant schodolezů. Jednotlivé varianty se liší drobnými nuancemi tak, aby sloužily danému účelu. Schodolezy jsou velmi bezpečné a díky nim se životní úroveň a komfort invalidních osob velmi zvýší. Schodolezy fungují na základě elektrického motoru. Tento motor je napájen baterií, která má vysokou výdrž a je dobíjecí. Některé schodolezy jsou vhodné pro převoz osoby s invalidním vozíkem, jiné jsou vybaveny vlastní sedačkou.

 

Oprava čelního skla

Bezpečnost a spolehlivost vozidla jsou úzce spojeny s kvalitou autoskla. Pokud je autosklo poškozeno, může to mít negativní dopad na viditelnost, pevnost a funkčnost technologií ve vozidle. Proto je důležité svěřit opravu autoskla odborníkům, kteří disponují potřebnými znalostmi a vybavením.

 

Deratizace štěnic

Společnost Deratizace Praha je hodna našeho doporučení. Je to totiž profesionální firma, která se již mnoho let, velmi úspěšně, věnuje deratizaci, dezinfekci a dezinsekci různých parazitů, škůdců a hmyzu. Dezinsekce štěnic je jednou ze specializací firmy. Také na toto téma vytvořili speciální webové stránky, aby se lidem dostalo více hodnotných informací. Deratizace štěnice nelze zvládnout vlastními silami s prostředky, které koupíte v obchodě. Tyto prostředky jsou akorát dobré k tomu, že štěnice si vytvoří větší odolnost na jedy. Jakmile máte sebemenší podezření na štěnice, rozhodně se nikam nestěhujte! Štěnice půjde s vámi. Volejte odborníky, ti vám řeknou přesný postup, a do dvou hodin jsou u vás a s maximální diskrétností vám od potíží rychle a za dobrou cenu pomohou.

 

Vchodové dveře do bytu

Bezpečnostní dveře do bytu ve vysoké kvalitě, s rychlým dodáním a profesionální instalací, za dobrou cenu, a ještě v originálním designu? To vše je opravdu možné u firmy Dveře OK. Někdo si možná pořídí bezpečnostní dveře až potom, co se něco stane: dojde k vyloupení bytu, k ohrožení rodiny, nebo dokonce požáru. Nic není špatně, nicméně my doporučujeme pořídit si bezpečnostní dveře ještě předtím, než se něco stane. Výměna starých dveří za nové bezpečnostní není nijak časově náročná a nezabere déle než 5 hodin. Kvalifikovaní zaměstnanci společnosti Dveře OK montují nové dveře po celé České republice. Bezpečnostní dveře v základních dekorech jsou k dispozici ihned a speciální poptávky jsou dodávané nejdéle do 6 týdnů. Určité typy dveří nevyžadují ani bourání zárubní. Ke dveřím můžete u firmy pořídit další bezpečnostní prvky, jako jsou kukátka, kvalitní kování nebo bezpečnostní vložky.

 

Luxusní koupelny

Nejen vyšší třída a velmi náročná klientela má dnes zájem o kvalitní a luxusní koupelny a koupelnové systémy. Tento trend je stále oblíbenější a díky firmám, jako je Dornbracht Group a Alape, jsou tyto produkty dostupné a zrealizovatelné do koupelen všech velikostí. A vy se o tom můžete přesvědčit na vlastní oči v české vzorkové prodejně Dorint DG Group, která je otevřena od roku 2017. Tuto vzorkovnu najdete na pražském Žižkově a na 150m2 si můžete prohlédnout, zkusit i osahat produkty těchto celosvětově uznávaných firem. Koupelnové systémy od Dornbracht Group jsou inovativní nejen svým designem, ale zároveň praktičností a novými směry a systémy, které do luxusních koupelen nabízí. V prodejně můžete vybírat koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty a mnoho dalších produktů, které jsou dokonalými výtvory harmonie mezi estetikou, designem, luxusem, architekturou a praktičností.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brány jsou specializací firmy Ubran BVP. Vzhledem k tomu, že firma vyrábí vjezdové brány na míru, umí skvěle skloubit praktičnost s estetickým vzhledem a bezpečnostními prvky. Pokud budete vybírat vjezdovou bránu, tak určitě s firmou Urban BVP. Zaměstnanci s vámi proberou možnosti, vaší finanční představu a ve vzájemné spolupráci sestavíte nejvýhodnější projekt.

 

Malby Laky - Michal Hampl

Nabízí malířské práce (plně omyvatelné nátěry interiérů i exteriérů), lakýrnické práce (nátěry špaletových oken a dveří), renovace eurooken (od preventivního nátěru až po úplnou renovaci) a doplňkové práce (servis oken a dveří (pravidelné i nepravidelné prohlídky)).

 

Výorba webových stránek

Tvorba webových stránek je základem služeb na internetu pro firmu Jan Weisgerber, nicméně firma funguje také jako grafické studio, internetový online marketing, DTP služby. Mezi doplňkové služby patří výroba tiskovin včetně dopravy na místo určení.

 

Deratizace Praha

Firma KF Trans s.r.o. v rámci svých DDD služeb (deratizace, dezinsekce, dezinfekce) nabízí opravdu vše od deratizace štěnic až po likvidace myší. Společnost se především zaměřuje na deratizace Praha. Jejich nejžádanější službou z oboru dezinsekce je likvidace štěnic nebo jak lidé také tuto službu nazývají hubení štěnic.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha je firma, která nabízí podlahové krytiny od těch tradičních jako jsou dřevěné podlahy přes novinky jako je ekologicky nezávadné marmoleum až po venkovní terasy. V jejich nabídce jsou různé služby, ale Podlahy Praha se zaměřují především na renovace parket a renovace podlah.

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny, které Dorint DG Centrum prezentuje ve své vzorkové prodejně vás vždy mile překvapí. Nechybí zde nic. Je tu luxusní vana, designové radiátory, luxusní obklady a vše ostatní co by správná moderní koupelna měla mít.

 

Renovace podlah Praha

Renovace parket nebo také broušení parket či oprava parket, kterou vám nabízí společnost Podlahy Praha je prováděna kompletně a to včetně případného vyrovnání podlahy. Firma má ve své nabídce nejen kompletní renovace podlah jako je třeba  broušení dřevěných podlah ale také renovace schodů.

 

Marmoleum

Marmoleum je plně recyklovatelná podlaha, která se prodává jak v zámkové verzi marmoleum click, tak i v rolich jako marmoleum forbo. Pokud vás zajímá marmoleum podlaha a její cena, tak navštivte stránku marmoleum cena na webu společnosti Podlahy Praha.

 

Autosklo Praha JR

Autosklo Praha JR. nabízí motoristům služby jako je výměna čelního sklavýměna čelního skla z připojištěnívýměna zadního sklavýměna autoskla z povinného ručenílepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.

 

Masáže Praha

Masáže Praha studio Santé – poskytujeme klasické procedury jako je klasická masáž, masáž hlavy, reflexní terapie, rehabilitační cvičení, manuální lymfodrenáž, lymfatická masáž, nebo procedury relaxační, do kterých patří např. čokoládová masáž, medová masáž, aromaterapeutická masáž, masáže pro těhotné a nebo masáž lávovými kameny. Naši profesionální fyzioterapeuti Vám mimo procedur mohou nabídnout i dárkový poukaz na masáže.

 

STK a emise Praha

Stanice technické kontroly Automobile Centre STK s.r.o. nabízí STK (technické prohlídky a evidenční kontroly všech motorových vozidel do 3,5t), EMISE (měření emisí všech typů motorových vozidel do 3,5t), ražba VIN (ražby čísel VIN a typů motorů náhradní technologií), a ekologické plakety (prodej ekologických plaket do SRN) na adrese Pražská 830, Dolní Břežany, zejména pro Prahu a okolí.

 

Pneuservis Praha 3

Firma Pneuland s.r.o. provozuje specializovaný pneuservis. V nabídce najdete letní a zimní pneu (pneumatiky), nové pneu, ojeté pneu, auto alu disky (široký výběr na prodejně) a základní servisní služby. Na prodejně tohoto pneuservisu je stále 3000 pneumatik skladem! Na výběr jsou nejrůznější vzory (dezén) a velikosti.

 

Výroba razítek Praha

Eshop Razítka.name nabízí razítka od renomovaných výrobců, především razítka Trodat a razítka Colop. Dále v nabídce tohoto eshopu najdete například kulatá razítka, školní razítka, datumová razítka, dřevěná razítka, razítka s hotovým textem, kapesní razítka geocaching, a razítka na počkání. Eshop také prodává veškeré příslušenství a doplňky.

 

Autoservis Praha

Mezi servisní služby firmy Auto Turman s.r.o. patří autoservispneuservisautolakovnaautopůjčovna, odtahová služba (v případě nepojízdného vozidla), a prodej autolaků. Adresa provozovny: Ke Klíčovu 2b/928, 190 00 Praha 9 Vysočany. Provozní doba: Po-Pá 7:30-17:30.

 

Koupelny Praha 6

ARMATI koupelnové studio Jiří Řehořka na adrese Bělohorská 11, Praha 6 Břevnov nabízí realizace koupelny na zakázku, na přání zákazníků. Na prodejně najdete například koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany, i akrylátové vany nebo masážní vany, koupelnové radiátory, sanitární keramiku, obklady a dlažby, vodovodní baterie, splachovací systémy, koupelnové doplňky, včetně atypických výrobků do koupelny. Vše od mezinárodně uznávaných známých výrobců a značek.

 

Bezpečnostní, protisluneční a termoizolační fólie

Firma Petr Benda je specialistou na fólie na okna a nabízí prodej a montáže těchto typů: bezpečnostní fólie, termoizolační fólíe, protisluneční fólie a dekorační interiérové fólie. Na webových stránkách informuje o využití, o aplikaci fólií a obecně o okenních fóliích. Firma má veškeré potřebné atestace a mnohaleté profesní zkušenosti.

 

Servis, autoservis, prodej, opravy a diagnostika vozů Mercedes-Benz

Car Motors MB je specializovaný autoservis vozů zn. Mercedes-Benz. Servis běžně provádí diagnostiku motoru, výměny pneumatik, opravuje běžné závady, má vlastní lakovnu a klempírnu, opravuje automatické převodovky. Na prodejně si můžete objednat nebo rovnou pořídit náhradní díly a příslušenství k Vašemu vozu. Firma převážně prodává osobní a užitkové vozy Mercedes-Benz, včetně manažerských, okrajově ale i ostatní známé automobilové značky.

 

Bytový textil Praha

Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na míru, což zahrnuje tyto služby: šití záclon a závěsů, šití dek na zakázku, výrobu lužkovin a povlečení, výrobu ubrusů a sedáků, čalounění nábytku, matrace na míru, výrobu přikrývek a prostěradel, výrobu obalů a potahů (např. pro lodě, kola a další sportovní náčiní), výšivky na zakázku, dodávky a montáže římských rolet, dodávky a montáže japonských stěn.

 

Odvoz odpadu Praha

Firma Ekoconex nabízí odvoz odpadu, včetně zajištění likvidace nebezpečného odpadu, dále odvoz suti, odvoz písku, štěrku, kamení, dřeva a dalších materiálů, výkopové práce, terénní úpravy, zemní práce, vyklízecí práce, bourací práce, ruční a strojní demolice různých objektů (budovy, sklady, výrobní haly, garáže aj.).

 

Čistírna oděvů Praha

Firma LEDER TEX s.r.o. nabízí čištění veškerého textilu, kůží a kožešin. Firma dále nabízí praní, mandlování, žehlení, ale i barvení textilu a oděvů z různých materiálů.

 

Kovošrot a výkup kovů

Kovošrot Lorenz, s.r.o. vykupuje, sváží a zpracovává kovové odpady. Firma působí převážně v regionech středních a jižních Čech, kde také provozuje síť výkupen. Cílem je poskytování kvalitních služeb, které vedou k oboustranné spokojenosti a dlouhodobé spolupráci. Hlavní činností společnosti Kovošrot Lorenz je výkup a prodej železných i neželezných kovů. Na všech pobočkách firma nabízí výkup běžně obchodovatelných kovů jako např.: železa, mědi, hliníku, olova a jejich slitin.

 

Posuvné brány

Firma LOQUENS s.r.o. nabízí dodávky a montáže těchto produktů: kovové samonosné brány, kovové křídlové brány, kovové pojezdové brány, sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata, dřevěné ploty, plastové ploty, kovové ploty, pletivové ploty, mříže, garnýže, sítě proti hmyzu, interiérové žaluzie, markýzy, látkové rolety, hliníkové rolety. Vždy je na výběr z několika variant, každý zákazník si vybere.

 

Oční optika Praha

Oční optika panOPTIKum má provozovnu v Praze, na adrese Rašínovo nábřeží 1571/62, kde si můžete pořídit například dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky, čistící roztoky, včetně doplňků a příslušenství. Tato oční optika Praha nabízí také vyšetření zraku, poradenství jak šetřit a pečovat o zrak, informuje o očních nemocech a vadách. Běžně najdete na prodejně značky jako Ray-ban, Silhouette, Rodenstock, In face, Eschenbach, Mezler, Brylemax, Okula nebo Sagitta a mnohé další.

 

Průmyslové podlahy "riromi, s.r.o."

Firma "riromi, s.r.o." se specializuje na aplikace pro lité průmyslové podlahy, bezesparé syntetické podlahy, a opravy průmyslových podlah s použitím špičkových produktů stavební chemie. Firmou aplikované hmoty splňují bezpečnostní, provozní, estetické i hygienické normy. Rekonstruované podlahy lze zatěžovat již 90 minut po aplikaci!

 

Servis, opravy, výměny a diagnostika automatických převodovek

Specialista na převodovky všech typů CAR MOTORS MB nabízí servis, opravy, výměny a diagnostiku automatických převodovek a zjišťování jejich závad jak pro osobní, tak pro užitkové vozy.

 

Tandemové seskoky padákem z letadla

Tandemy KANTOR - Tandemové Centrum Praha - paraškola Kantor nabízí tandemové seskoky z letadla na padáku v tandemu s tandem-pilotem, dále firma nabízí propagační seskoky, kurz pilotem na zkoušku, základní výcvik na padáku, a AFF výcvik. Lze si objednat i videa ze seskoků. Firma půjčuje také padáky na plesy.

 

Ubytování Jeseníky

Ing. Vladimír Kubeš nabízí ubytovací služby mezi Orlickými horami a Jeseníky, na úpatí Kralického Sněžníku. K dispozici je 9 dvoulůžkových pokojů, vždy s vlastní koupelnou a WC. Cena za ubytování se pohybuje od 250Kč/os./noc.  Wi-Fi připojení v celém objektu je zahrnuto již v ceně za ubytování.

 

Velkoobchod a maloobchod klimatizace a vzduchotechniky

Firma Ing. Vladimír Kubeš nabízí prodej těchto komponentů: vyústky, krycí mřížky, dveřní mřížky, větrací mřížky, podlahové mřížky, sací mřížky, stěnové mřížky, regulační klapky, samočinné klapky, žaluzie, velkoplošné výústě, mobilní klimatizační jednotky, turbíny LOMANCO, výfukové hlavice, hlavice CAGI, regulační šoupátka, axiální potrubní ventilátor, ohřívače vzduchu, příruby, kontrolní otvory, kontrolní dvířka, lapače těžkých kusů, lamelové štěrbiny, zdrojové výústě, trouby s lamelami.

 

Vyklízení Praha

Firma Vyklízení WOLF nabízí kompletní vyklízecí práce pro Prahu a Středočeský kraj. Firma běžně zajišťuje vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení kanceláří, vyklízení firem, vyklízení pozůstalostí, vyklízení sklepu a půdy, aj. Specializací firmy je vyklízení nebezpečných odpadů, včetně zajištění následné likvidace.

 

Vzduchotechnika Praha

VKS Praha nabízí dodávku, montáž i servis vzduchotechniky, dále opravy, repase a posudky, či poradenskou činnost ohledně značek TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN.

 

Autoservis Praha Západ

Autoservis Havelka je malý rodinný podník, který nabízí velmi kvalitní služby pro omezený okruh zákazníků. Díky tomu může nabídnout osobní individuální přístup ke každému klientovi a poskytuje nastandardní servis v porovnání s většinou autoservisů v Praze. Tento autoservis provádí běžné opravy osobních a dodávkových vozů všech automobilových značek, ale specializuje se na značky VW, Audi, Škoda a Seat.

 

Vyklízení Altera

Firma Vyklízení Altera, jak už z názvu vyplývá, nabízí kompletní vyklízecí služby, čili vyklízení bytů, vyklízení nebytových prostor, vyklízení kanceláří, vyklízení nemovitostí, vyklízení pozůstalostí a vyklízení prostranství. Mezi další služby patří také likvidace havarijních stavů. Firma je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o víkendech, i o státních svátcích.

 

Úklid Altera

Úklidová firma Jiří Altera nabízí úklidy v Praze a pro Středočeský kraj. Mezi základní služby firmy patří úklid domácností, úklid kanceláří, úklid domů, a úklid před kolaudací. Doplňkově firma nabízí i vyklízecí práce a následný odvoz odpadu, včetně likvidace na veřejně schválených skládkách. Firma má veškeré potřebné certifikáty a osvědčení, profesionální vybavení (nářadí), a čistící přípravky.

 

Barvy Laky Praha

Prodejna Barvy-Laky-Oleje na adrese Nikoly Tesly 1424/3, Praha 6 - Dejvice nabízí široký sortiment barev, laků, tmelů, silikonů, štětců, štětek a válečků pro běžné nátěry, jak pro vnitřní tak exteriérové, které lze použít pro nejrůznější materiály a povrchy, ať už jde o dřevo, kov a jeho slitiny, hliník, plast, či omítky aj. Na prodejně najdete i různé příslušenství a doplňky pro malíře, lakýrníky, štukatéry, zedníky a kutily.

Podkategorie