image Truhlářství - Robert Černý

image 602 110 724

image Otevřeno: Po/Pá: 08:00 - 18:00hod.

Naše truhlářství nabízí specializované truhlářské práce na zakázku. Za léta praxe jsme se rozhodli vymezit své práce na patra na spaní, úložné schody k patrům (náš patent), bytový nábytek na míru, a pergoly. Doplňkově nabízíme i drobné opravy stávajícího nábytku. Úklid po práci u zákazníka je pro nás samozřejmostí. Výrobky dodáváme pouze ze dřeva, dřevotřísky, překližky a lamina. Pracujeme v naší dílně v Praze, nebo přímo u zákazníka. Dílnu máme vybavenou potřebným standardním vybavením pro truhláře. Veškerý materiál odebíráme pouze od ověřených certifikovaných dodavatelů. Hlídáme si kvalitu materiálu (osobně vybíráme jednotlivé kusy k následnému opracování u nás v dílně).

Vyrábíme výjimečná, originální, dřevěná patra na spaní. Při výrově bereme ohled na funkčnost a praktičnost. Design podřizujeme stylu interiéru.

Naší specializací jsou však úložné schody k patrům na spaní (jde o náš patent). Máme spoustu originálních řešení. Design navrhujeme podle stylu interiéru.

Vyrábíme i bytový nábytek na míru podle dodaných podkladů zákazníkem, nebo nabízíme vlastní praktická řešení. Design probíráme vždy se zákazníkem.

Nabízíme také pergoly na míru (zahradní i domovní). Vymýšlíme vlastní návrhy, nebo pracujeme podle dodaných podkladů od zákazníka.